Bavicchi GEO bio lēcas diedzēšanai (Lens Esculenta) - 4867
  • Bavicchi GEO bio lēcas diedzēšanai (Lens Esculenta) - 4867

  Bavicchi GEO bio lēcas diedzēšanai (Lens Esculenta)

  03000000338
  2,50 €

  Diedzētas lēcas ir kraukšķīgas, saldas un svaigas. Tās lieliski papildina dažādas mērces, zupas un salātus. Satur 25% olbaltumvielu, aminoskābes, kalciju, dzelzi un vitamīnus A, B, C un E.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Kādēļ diedzēt?

  Diedzēšana ir vienkārša un neprasa daudz pūļu. Sēklas mājas apstākļos izdzīgst pāris dienu laikā, un tās var diedzēt visa gada garumā. Diedzējumiem ir augstāka uzturvērtība nekā izaugušam augam, un to uzturvielas ir vieglāk asimilējamas.

  Kā diedzēt?

  1. Izmērcējiet sēklas ūdenī apmēram 10 stundas un izlasiet bojātās.

  2. Rūpīgi noskalojiet izmērcētās sēklas tekošā ūdenī un ievietojiet tās diedzēšanas traukā, kā norādīts attēlā uz iepakojuma. Pārliecinieties, ka sēklas ir izklātas vienmērīgi, ja izmantojat diedzējamo trauku ar vairākiem līmeņiem.

  3. Aplejiet sēklas 2-3 reizes dienā, līdz tās ir pilnībā izdīgušas.

  4. Izdīgst 3-4 dienās un neveido sev apkārt želeju. Izdiedzētās sēklas var uzglabāt ledusskapī, kur tās turpinās augt vēl dažas dienas. Pirms lietošanas pārtikā diedzējumus noskalot ūdenī, tāpat kā salātus.

  Izmantojot GEO Sprouter, ņemiet 2 paciņas uz 3 diedzēšanas trauka līmeņiem, savukārt Terradisiena – 1 paciņu uz 2 diedzēšanas trauka līmeņiem. Izmantojot GEO Jar, diedzējiet 1 paciņas saturu.

  83 vienības:

  Sastāvdaļas:bio lēcas diedzēšanai.Pārbaudītas sēklas, drošas lietošanai. Lauksaimniecība ES / ārpus ES (skat. uziepak.). Var saturēt lipekli (glutēnu) saturošu graudaugu, sojas, sinepju daļiņas.

  JUMS VARĒTU PATIKT