Bavicchi GEO bio Ķīnas ķiploku sēklas diedzēšanai (Allium Tuberosum) - 4862
  • Bavicchi GEO bio Ķīnas ķiploku sēklas diedzēšanai (Allium Tuberosum) - 4862

  Bavicchi GEO bio Ķīnas ķiploku sēklas diedzēšanai (Allium Tuberosum)

  03000000333
  2,50 €

  Izdiedzētām Ķīnas ķiploku sēklām piemīt svaiga ķiploku garša, kas lieliski piestāv dažādu ēdienu garnēšanai, pievienošanai mērcēm, salātiem un dažādu dārzeņu ēdieniem. Ķiploku sēklas satur daudz vitamīnu, minerālvielu, tostarp vitamīnu C, kalciju un dzelzi.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Kādēļ diedzēt? Diedzēšana ir vienkārša un neprasa daudz pūļu. Sēklas mājas apstākļos izdzīgst pāris dienu laikā, un tās var diedzēt visa gada garumā. Diedzējumiem ir augstāka uzturvērtība nekā izaugušam augam, un to uzturvielas ir vieglāk asimilējamas.

  Kā diedzēt? 1. Izmērcējiet sēklas ūdenī apmēram 10 stundas un izlasiet bojātās. 2. Rūpīgi noskalojiet izmērcētās sēklas tekošā ūdenī un ievietojiet tās diedzēšanas traukā, kā norādīts attēlā uz iepakojuma. Pārliecinieties, ka sēklas ir izklātas vienmērīgi, ja izmantojat diedzējamo trauku ar vairākiem līmeņiem. 3. Aplejiet sēklas 2-3 reizes dienā, līdz tās ir pilnībā izdīgušas. 4. Izdīgst 3 dienās un neveido sev apkārt želeju. Izdiedzētās sēklas var uzglabāt ledusskapī, kur tās turpinās augt vēl dažas dienas. Pirms lietošanas pārtikā diedzējumus noskalot ūdenī, tāpat kā salātus.

  Izmantojot GEO Sprouter, ņemiet 4 paciņas uz 1 diedzēšanas trauka līmeni. Terradisiena – 2 paciņas uz 1 diedzēšanas trauka līmeni. Izmantojot GEO Jar, diedzējiet 8 paciņu saturu.

  Kādēļ diedzēt? Diedzēšana ir vienkārša un neprasa daudz pūļu. Sēklas mājas apstākļos izdzīgst pāris dienu laikā, un tās var diedzēt visa gada garumā. Diedzējumiem ir augstāka uzturvērtība nekā izaugušam augam, un to uzturvielas ir vieglāk asimilējamas. Kā diedzēt? 1. Izmērcējiet sēklas ūdenī apmēram 10 stundas un izlasiet bojātās. 2. Rūpīgi noskalojiet izmērcētās sēklas tekošā ūdenī un ievietojiet tās diedzēšanas traukā, kā norādīts attēlā uz iepakojuma. Pārliecinieties, ka sēklas ir izklātas vienmērīgi, ja izmantojat diedzējamo trauku ar vairākiem līmeņiem. 3. Aplejiet sēklas 2-3 reizes dienā, līdz tās ir pilnībā izdīgušas. 4. Izdīgst 3 dienās un neveido sev apkārt želeju. Izdiedzētās sēklas var uzglabāt ledusskapī, kur tās turpinās augt vēl dažas dienas. Pirms lietošanas pārtikā diedzējumus noskalot ūdenī, tāpat kā salātus. Izmantojot GEO Sprouter, ņemiet 4 paciņas uz 1 diedzēšanas trauka līmeni. Terradisiena – 2 paciņas uz 1 diedzēšanas trauka līmeni. Izmantojot GEO Jar, diedzējiet 8 paciņu saturu.

  4 vienības:

  Sastāvdaļas:Pārbaudītas sēklas, drošas lietošanai. Lauksaimniecība ES / ārpus ES (skat. uz iepak.). Var saturēt lipekli (glutēnu) saturošu graudaugu, sojas, sinepju daļiņas.

  JUMS VARĒTU PATIKT