Cosmoveda malts Ceilonas kanēlis - 3895
  • Cosmoveda malts Ceilonas kanēlis - 3895

  Cosmoveda malts Ceilonas kanēlis

  02000009959
  3,45 €

  Ceilonas kanēlis ir īstais kanēlis! Ceilonas kanēļa saldais aromāts iedvesmos gatavot saldos ēdienus un pievienot putrām un dažādiem dzērieniem. Piešķirs gan garšas noti, gan labsajūtu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Vai zināji, ka kanēlis ir sena Ājurvēdiska garšviela, kas silda mūsu organismu? Nogaršo īsto kanēli jeb Ceilonas kanēli, lai izgaršotu patiesās garšvielu nianses. Cosmoveda garšvielas uzreiz pēc to atlasīšanas un pārstrādes tiek iepakotas aizsargiepakojumā, tā saglabājot dabīgā aromāta svaigumu un pilnīgumu. Cosmoveda garšvielas ir iegūtas uzņēmuma bio lauksaimniecības un godīgās tirdzniecības (Fair Trade) projektu ietvaros dienvidaustrumu Āzijā, Indijā un Šrilankā. Garšvielām un augiem pilnvērtīgā Ājurvēdas uzturā tiek atvēlēta galvenā loma to īpaši labvēlīgo īpašību dēļ. Gadu tūkstošiem senā Ājurvēda ir visaptveroša dzīves filozofija, kas īpašu uzmanību pievērš cilvēku veselības saglabāšanai un dzīves kvalitātes uzlabošanai.

  70 vienības:

  Sastāvdaļas:malts Ceilonas kanēlis*.* Bioloģiskā lauksaimniecība ārpus ES (skat. uz iepak.).Iegūts Fair Trade godīgajā tirdzniecībā.