Holle bioloģiska pilngraudu musli putra, zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma - 1788-1
  • Holle bioloģiska pilngraudu musli putra, zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma - 1788-1
  • Holle bioloģiska pilngraudu musli putra, zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma - 1788-1
  • Holle bioloģiska pilngraudu musli putra, zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma - 1788-1

  Holle bioloģiska pilngraudu musli putra, zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma

  03000001793
  4,20 €

  Ātri pagatavojama graudaugu putra mazuļiem. Nesatur piena produktus un nav pievienots cukurs. Sastāvā 10% bioloģisku augļu - banāns, ābolu un avenes. Var tikt pagatavota ar pienu, piena maisījumu, ūdeni vai citu šķidrumu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Mīlestības pilnam laikam ģimenē: Holle sniedz Jums atbalstu ar savu vairāk kā 85 gadu pieredzi augstākās kvalitātes un biodinamiskas zīdaiņu pārtikas ražošanā.

  Pagatavošana.

  1. Uzsildiet 120 ml mazulim ierastā piena līdz apm. 50°C.

  2. Pievienojiet 4 karotes (15 g) graudaugu pārslu.

  3. Rūpīgi samaisiet. Ļaujiet uzbriest un pirms ēdināšanas atdzesējiet līdz ķermeņa temperatūrai (37°C).

  Šī ir orientējoša proporcija – Holle pilngraudu putras iespējams pagatavot tādā konsistencē, kāda garšo Jūsu mazulim. Viena iepakojuma pietiek apm. 16 porcijām.

  Svarīgas norādes.

  Rūpējoties par Jūsu mazuļa veselību, ir svarīgi ievērot produkta pagatavošanas instrukciju. Vienmēr sagatavojiet svaigu putru! Neizmantojiet pārpalikumus – izmetiet tos! Nesildiet putru mikroviļņu krāsnī (pārkaršanas risks)! Pārbaudiet ēdiena temperatūru (37°C) pirms ēdināšanas. Neatstājiet mazuli vienu, kad mazulis ēd. Lietojiet šo produktu mainīgas diētas ietvaros. Ievērojiet sabalansētu uzturu, veselīgu dzīvesveidu un pēc mazuļa pirmā zobiņa parādīšanās rūpējaties par Jūsu mazuļa zobu higiēnu.

  325 vienības:

  Sastāvdaļas:pilngraudu kviešu pārslas** 82%, pilngraudu auzu pārslas** 7%, banānu augļu pulveris* 6%, aveņu pārslas* 3% (aveņu biezenis*, kviešu milti*), ābolu gabaliņi* 2%, tiamīns (B1 vitamīns) (atbilstoši ES likumdošanai). * bioloģiskā un ** biodinamiskā (“demeter”) lauksaimniecība. Lauksaimniecība ES / ārpus ES (skat. uz iepak.). Otrreiz pārstrādājams iepakojums. Iepakots pēc svara un aizsargatmosfērā. Uzglabāt sausā, vēsā vietā. Pēc atvēršanas izlietot 3 nedēļu laikā.