Holle Bio Pilngraudu rīsu putra zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma - 1792-1
  • Holle Bio Pilngraudu rīsu putra zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma - 1792-1
  • Holle Bio Pilngraudu rīsu putra zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma - 1792-1
  • Holle Bio Pilngraudu rīsu putra zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma - 1792-1

  Holle Bio Pilngraudu rīsu putra zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma

  03000001797
  3,95 €

  Holle bio pilngraudu rīsu putra mazuļiem gatavota no veseliem graudiem, ieskaitot dīgstu un grauda apvalku. Tas ļauj saglabāt pilnu grauda uzturvērtību – olbaltumvielas, taukus, minerālvielas, vitamīnus, kā arī augstvērtīgās šķiedrvielas. Speciālisti iesaka mazuli zīdīt līdz 6 mēnešu vecumam, bet, ja izvēlaties sākt piebarošanu ātrāk, šī putra piemērota arī zīdaiņiem no 4 mēnešu vecuma. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Bez glutēna un piena produktiem, nav pievienots cukurs.

   

  Barojot mazuli, Holle iesaka sākt ar vienu labības veidu saturošajām putrām. Tādejādi Jūs varēsiet novērot bērna organisma reakciju uz katru no graudu veidiem, un individuālas nepanesamības gadījumā zināsiet, no kāda labības veida nepieciešams izvairīties.

  Celiakijas gadījumā izvēlieties glutēnu nesaturošus graudus: rīsus, prosu, kukurūzu. Putra ir viegli sagremojama pat zīdaiņa gremošanas sistēmai, pateicoties unikālajam ražošanas procesam. Stingrā kontrolē pielietojot karstumu un mitrumu, daļēji tiek sašķelta ciete, un graudi tiek pārstrādāti viegli šķīstošās pārslās. Tas nodrošina, ka mazulis var viegli sagremot pilngraudu produktus, asimilējot enerģiju un vitalitāti, ko dod ikviena Holle organiskā pilngraudu putra. Pievienojot putrai citas sastāvdaļas, piemeram, pienu, augļus, dārzeņus vai Holle piena maisījumus, to var viegli pielāgot gan Jūsu mazuļa gaumei, gan viņa vecuma vajadzībām. Precīzas receptes atradīsiet uz putras iepakojuma. Šis produkts ir tikai daļa no zīdaiņa uztura. Nedodiet bērnam atkārtoti sildītu maisījumu, katrreiz gatavojiet svaigu porciju. Precīzi ievērojiet gatavošanas instrukciju un norādītās devas – nepareizi pagatavots maisījums nav drošs Jūsu mazuļa veselībai. Nesildiet mikroviļņu krāsnī. Neatstājiet zīdainim pudelīti ar tumi ilgstošai zīšanai. 

  476 vienības:

  Sastāvdaļas:pilngraudu rīsi*, B1 vitamīns (atbilstoši ES likumdošanai). * - no bioloģiskās lauksaimniecības.
  Bezglutēna: