Holle Bio Auzu pārslu putra zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma - 1789-1
  • Holle Bio Auzu pārslu putra zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma - 1789-1
  • Holle Bio Auzu pārslu putra zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma - 1789-1
  • Holle Bio Auzu pārslu putra zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma - 1789-1

  Holle Bio Auzu pārslu putra zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma

  03000001795
  3,80 €

  Auzas ir viens no veselīgākajiem pārtikas produktiem pasaulē. Tās ir koncentrēts uzturvielu avots, kas satur magniju, cinku, dzelzi, kāliju, kā arī vitamīnus B1 un E. Auzu pārslās ir augsts šķiedrvielu saturs, kas labvēlīgi ietekmē gremošanas procesus un uzlabo pašsajūtu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Putra ir viegli sagremojama pat zīdaiņa gremošanas sistēmai, pateicoties unikālajam ražošanas procesam: stingrā kontrolē pielietojot karstumu un mitrumu, daļēji tiek sašķelta ciete, un graudi tiek pārstrādāti viegli šķīstošās pārslās. Tas nodrošina, ka mazulis var viegli sagremot pilngraudu produktus, asimilējot enerģiju un vitalitāti, ko dod ikviena Holle organiskā pilngraudu putra.

  Bez laktozes, cukura un piena produktiem. Satur glutēnu. Pagatavošanai nav nepieciešams vārīt. Piemērots tikai tādu zīdaiņu uzturam, kuri vecāki par sešiem mēnešiem. Šis produkts ir tikai daļa no zīdaiņa uztura. Nedodiet bērnam atkārtoti sildītu maisījumu, katrreiz gatavojiet svaigu porciju. Precīzi ievērojiet gatavošanas instrukciju un norādītās devas – nepareizi pagatavots maisījums nav drošs Jūsu mazuļa veselībai. Nesildiet mikroviļņu krāsnī. Neatstājiet zīdainim pudelīti ar tumi ilgstošai zīšanai. 

  646 vienības:

  Sastāvdaļas:pilngraudu auzu milti*, B1 vitamīns*. * - no biodinamiskās lauksaimniecības.