Holle piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas 'Formula 1' - 1765-1
  • Holle piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas 'Formula 1' - 1765-1
  • Holle piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas 'Formula 1' - 1765-1
  • Holle piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas 'Formula 1' - 1765-1

  Holle piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas ''Formula 1''

  03000001773
  10,60 €

  Jauna formula*.

  * Satur DHA (kā paredzēts tiesību aktos attiecībā uz visiem maisījumiem zīdaiņiem). Sastāvā izmantots biodinamiskajā lauksaimniecībā (“demeter”) iegūts piens. Piemērots zīdaiņa barošanai no dzimšanas, ja zīdaini nebaro ar krūti, un lietojams kā papildus ēdiens zīdainim, barojot ar krūti.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Ievērojiet: barošana ar krūti ir labākā uzturvielu izvēle Jūsu mazulim!

  Pielietojums. Uz Holle Organic Infant Formula 1 ir viegli pāriet no citiem piena maisījumiem zīdaiņiem. Pēc 6 mēnešu vecuma iesakām Holle Infant Follow-on Formula 2 papildu ēdināšanas maisījumu zīdaiņiem pēc sešu mēnešu vecuma, to kombinējot ar Holle zīdaiņiem paredzētajām bio graudu putrām.

  Svarīga norāde. Zīdīšana ar krūti ir pats labākais Jūsu mazulim, un mātes piens – vislabākais un dabīgākais zīdaiņa uzturs, kas mazuļa organismu apgādā ar visām attīstībai nepieciešamajām uzturvielām un vitamīniem, kā arī pasargā mazuli no veselības traucējumiem. Tieši tādēļ Holle iesaka mazuli barot ar krūti. Turklāt ciešais kontakts starp māti un bērnu zīdīšanas laikā mazulim rada harmonijas un komforta sajūtu. Pirms šī produkta lietošanas konsultējieties ar ārstu vai veselības speciālistu un šo produktu lietojiet tikai saskaņā ar ārstniecības personas ieteikumu.

  Pagatavošana: Vienmēr nomazgājiet un nožāvējiet rokas pirms maisījuma pagatavošanas. Izmazgājiet pudelīti, nomazgājiet knupīti, vāciņu, krūzīti, nazi un karoti. Pēc mazgāšanas sterilizējiet visu verdošā ūdenī 3-5 minūtes. Pudelīti un krūzīti turiet noslēgtu līdz lietošanai. Saskaņā ar tabulu uzvāriet norādīto ūdens daudzumu un atdzesējiet līdz apm. 50°C. Katrreiz pagatavojiet vienu pudelīti maisījuma. Apmēram pusi atdzesētā ūdens ielejiet pudelītē. Piepildiet mērkaroti ar Holle maisījumu un ar nazi nolīdziniet līdz tērkarotes malām. Lietojiet tikai iepakojumā esošo mērkaroti. Saskaņā ar tabulu pievienojiet ūdenim atbilstošu mērkarošu skaitu maisījuma. Rūpīgi sakratiet pudelīti. Pievienojiet atlikušo ūdeni un vēlreiz sakratiet pudelīti. Pirms barošanas atdzesējiet līdz apm. 37°C.

  Pagatavošanas vadlīnijas. Lūdzu, precīzi ievērojiet pagatavošanas instrukciju un uzglabāšanas nosacījumus – nepareizi sagatavots vai uzglabāts maisījums nav drošs Jūsu mazuļa veselībai! Ievērojiet tabulā norādītās devas, kas ir paredzētas Jūsu mazuļa organisma apgādei ar nepieciešamo uzturvielu daudzumu! Nemainiet maisījuma proporcijas, izņemot, ja to ir ieteikusi ārstniecības persona. Lietojiet tikai iepakojumā esošo mērkaroti! Katrreiz gatavojiet svaigu porciju! Nedodiet bērnam atkārtoti sildītu maisījumu! Nesildiet maisījumu mikroviļņu krāsnī (maisījuma pārkaršanas risks)!

  Pagatavošana pēc pamatreceptes: 13,2 g Holle Organic Infant Formula 1 + 90 ml vārīta ūdens = 100 ml lietošanai gatava produkta. Viena iepakojuma pietiek aptuveni 30 ēdināšanas reizēm (pa 100 ml katra).

  1065 vienības:

  Sastāvdaļas:vājpiens** 1 , sūkalu pulveris* (daļēji demineralizēts), augu eļļas* (palmu eļļa* 3 , saulespuķu eļļa*, rapšu eļļa*), maltodekstrīns*, laktoze*, vājpiena pulveris**, zivju eļļa 2 , vājpiena pulveris*, kalcija karbonāts, kālija hlorīds, holīna bitartrāts, nātrija hlorīds, L-tirozīns, C vitamīns (askorbīnskābe), L-triptofāns, dzelzs laktāts, E vitamīns (dl-alfa tokoferilacetāts), cinka sulfāts, A vitamīns (retinilacetāts), D vitamīns (holekalciferols), niacīns, pantotēnskābe, vara sulfāts, K vitamīns (fitomenadions), folskābe, B1 vitamīns (tiamīna mononitrāts), B12 vitamīns (ciānkobalamīns), B6 vitamīns (piridoksīna hidrohlorīds), mangāna sulfāts, kālija jodāts, nātrija selenāts, biotīns. *Bioloģiskā un **biodinamiskā (“demeter”) lauksaimniecība. Lauksaimniecība ES / ārpus ES (skatīt uz iepakojuma). Ražots no Vācijā iegūta piena. (1) 100 g piena maisījuma pagatavošanai ir izmantoti 164 ml vājpiena, (2) satur DHA (kā paredzēts tiesību aktos attiecībā uz visiem maisījumiem zīdaiņiem), (3) iegūta ilgtspējīgā lauksaimniecībā.
  Vegānisks:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT