Holle papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 12 mēnešu vecuma "FORMULA 3' - 1780-1
  • Holle papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 12 mēnešu vecuma "FORMULA 3' - 1780-1
  • Holle papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 12 mēnešu vecuma "FORMULA 3' - 1780-1
  • Holle papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 12 mēnešu vecuma "FORMULA 3' - 1780-1

  Holle papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 12 mēnešu vecuma "FORMULA 3''

  03000001787
  13,90 €

  Holle mākslīgais papildu ēdināšanas maisījums piemērots zīdaiņiem, kuri vecāki par 12 mēnešiem, jaukta uztura ietvaros līdz pat bērna 3. dzīves gada beigām.

  Satur DHA un A, C, D vitamīnus (kā paredzēts tiesību aktos attiecībā uz visiem maisījumiem zīdaiņiem), kā arī omega-3 taukskābi alfa-linolēnskābi (ALA).

  Sastāvā izmantots biodinamiskajā lauksaimniecībā (“demeter”) iegūts piens.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Jauna formula*.

  *Satur DHA (kā paredzēts tiesību aktos attiecībā uz visiem maisījumiem zīdaiņiem), A, C, D vitamīnus un omega 3 taukskābi alfa-linolēnskābi.

  Sastāvā izmantots biodinamiskajā lauksaimniecībā (“demeter”) iegūts piens.

  Ievērojiet: barošana ar krūti ir labākā uzturvielu izvēle Jūsu mazulim! Nav piemērots zīdaiņa uzturam pirmajos 11 dzīves mēnešos. Šis produkts ir tikai daļa no zīdaiņa uztura mainīgā diētā. Produkts nav izmantojams kā mātes piena aizstājējs bērna pirmajos 11 dzīves mēnešos.

  Holle Organic Growing-up Milk 3 var izmantot pēc Holle Organic Infant Follow-on Formula 2 vai pārejot no cita papildus ēdināšanas maisījuma zīdaiņiem. Holle Organic Growing-up Milk 3 var izmantot Holle zīdaiņiem paredzēto bio graudu putru pagatavošanai.

  Svarīga norāde. Zīdīšana ar krūti ir pats labākais Jūsu mazulim, un mātes piens – vislabākais un dabīgākais zīdaiņa uzturs, kas mazuļa organismu apgādā ar visām attīstībai nepieciešamajām uzturvielām un vitamīniem, kā arī pasargā mazuli no veselības traucējumiem.

  Lēmumu uzsākt papildu ēdināšanu (arī par jebkādiem izņēmumiem saistībā ar uzturu līdz sešu mēnešu vecumam) vajadzētu pieņemt, pamatojoties tikai uz tādu neatkarīgu personu atzinumu, kam ir kvalifikācija medicīnā, uzturzinībās vai farmācijā, vai uz tādu speciālistu atzinumu, kas ir atbildīgi par mātes un bērna aprūpi.

  Pagatavošana. Vienmēr nomazgājiet un nožāvējiet rokas pirms maisījuma pagatavošanas. Izmazgājiet pudelīti, nomazgājiet knupīti, vāciņu, krūzīti, nazi un karoti. Pēc mazgāšanas sterilizējiet visu verdošā ūdenī 3-5 minūtes. Pudelīti un krūzīti turiet noslēgtu līdz lietošanai.

  Saskaņā ar tabulu uzvāriet norādīto ūdens daudzumu un atdzesējiet līdz apm. 50°C. Katrreiz pagatavojiet vienu pudelīti maisījuma. Apmēram pusi atdzesētā ūdens ielejiet pudelītē. Piepildiet mērkaroti ar Holle maisījumu un ar nazi nolīdziniet līdz mērkarotes malām. Lietojiet tikai iepakojumā esošo mērkaroti.

  Saskaņā ar tabulu pievienojiet ūdenim atbilstošu mērkarošu skaitu maisījuma. Rūpīgi sakratiet pudelīti. Pievienojiet atlikušo ūdeni un vēlreiz sakratiet pudelīti. Pirms barošanas atdzesējiet līdz apm. 37°C.

  Pagatavošanas vadlīnījas. Lūdzu, precīzi ievērojiet pagatavošanas instrukciju un uzglabāšanas nosacījumus – nepareizi sagatavots vai uzglabāts maisījums nav drošs Jūsu mazuļa veselībai!

  Ievērojiet tabulā norādītās devas, kas ir paredzētas Jūsu mazuļa organisma apgādei ar nepieciešamo uzturvielu daudzumu! Nemainiet maisījuma proporcijas, izņemot, ja to ir ieteikusi ārstniecības persona.

  Lietojiet tikai iepakojumā esošo mērkaroti! Katrreiz gatavojiet svaigu porciju! Nedodiet bērnam atkārtoti sildītu maisījumu! Nesildiet maisījumu mikroviļņu krāsnī (maisījuma pārkaršanas risks)! Lai neveicinātu zobu bojāšanos, neļaujiet bērnam zīst pudelīti ar maisījumu pēc paēšanas, kā arī ar pirmā zobiņa parādīšanos rūpējaties par pietiekamu zobu kopšanu.

  Pagatavošana pēc pamatreceptes: 13,2 g Holle Organic Growing-up Milk 3 + 90 ml vārīta ūdens = 100 ml lietošanai gatava produkta. Viena iepakojuma pietiek aptuveni 45 ēdināšanas reizēm (pa 100 ml katra).

  545 vienības:

  Sastāvdaļas:vājpiens** , sūkalu pulveris* (daļēji demineralizēts), augu eļļas* (palmu eļļa* 3 , saulespuķu eļļa*, rapšu eļļa*), maltodekstrīns*, ciete*, laktoze*, kalcija karbonāts, kālija hlorīds, L-tirozīns, zivju eļļa, magnija hlorīds, kalcija hlorīds, kalcija hidroksīds, L-triptofāns, dzelzs laktāts, vara sulfāts, C vitamīns, nātrija hlorīds, cinka sulfāts, E vitamīns, niacīns, kalcija-D-pantotenāts, B1 vitamīns, A vitamīns, B6 vitamīns, mangāna sulfāts, kālija jodāts, folskābe, nātrija selenāts, K vitamīns, D vitamīns, biotīns, B12 vitamīns. *Bioloģiskā un **biodinamiskā (“demeter”) lauksaimniecība. Lauksaimniecība ES / ārpus ES (skatīt uz iepakojuma). Ražots no Vācijā iegūta piena.

  Uzrakstiet savu atsauksmi!

  2021-05-26

  Holle piena maisījums

  Kvalitatīvākais piena maisījums, ko šobrīd var iegādāties Latvijā

   JUMS VARĒTU PATIKT