Holle papildu ēdināšanas kazas piena maisījums zīdaiņiem no 12 mēnešu vecuma 'Formula 3' - 3156-1
  • Holle papildu ēdināšanas kazas piena maisījums zīdaiņiem no 12 mēnešu vecuma 'Formula 3' - 3156-1
  • Holle papildu ēdināšanas kazas piena maisījums zīdaiņiem no 12 mēnešu vecuma 'Formula 3' - 3156-1
  • Holle papildu ēdināšanas kazas piena maisījums zīdaiņiem no 12 mēnešu vecuma 'Formula 3' - 3156-1

  Holle papildu ēdināšanas kazas piena maisījums zīdaiņiem no 12 mēnešu vecuma ''Formula 3''

  03000008894
  18,50 €

  Jauna formula*.

  * Satur DHA (kā paredzēts tiesību aktos attiecībā uz visiem maisījumiem zīdaiņiem). Nesatur palmu eļļu. Ražots no, bioloģiska kazas pilnpiena. Piemērots zīdaiņiem, kuri vecāki par divpadsmit mēnešiem, daudzveidīga uztura ietvaros līdz pat bērna trešā dzīves gada beigām. Šis produkts ir tikai daļa no zīdaiņa uztura mainīgā diētā.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Ievērojiet: barošana ar krūti ir labākā uzturvielu izvēle Jūsu mazulim!

  Pielietojums. Holle Organic Growing-up Goat Milk 3 var izmantot pēc Holle Organic Infant Goat Milk Follow-on Formula 2 vai pārejot no cita papildu ēdināšanas maisījuma zīdaiņiem. Holle Organic Growing-up Goat Milk 3 var izmantot Holle zīdaiņiem paredzēto bio graudu putru pagatavošanai.

  Svarīga norāde. Zīdīšana ar krūti ir pats labākais Jūsu mazulim, un mātes piens – vislabākais un dabīgākais zīdaiņa uzturs, kas mazuļa organismu apgādā ar visām attīstībai nepieciešamajām uzturvielām un vitamīniem, kā arī pasargā mazuli no veselības traucējumiem. Pirms šī produkta lietošanas konsultējieties ar ārstu vai veselības speciālistu un šo produktu lietojiet tikai saskaņā ar ārstniecības personas ieteikumu. Holle Organic Growing-up Goat Milk 3 ir īpaši izstrādāts lietošanai zīdaiņiem pēc divpadsmit mēnešu vecuma daudzveidīga uztura ietvaros. Produktu nevar izmantot kā mātes piena aizstājēju bērna pirmajos vienpadsmit dzīves mēnešos. Lēmumu uzsākt papildu ēdināšanu (arī par jebkādiem izņēmumiem saistībā ar uzturu līdz sešu mēnešu vecumam) būtu jāpieņem tikai pēc neatkarīga ārstniecības, uzturzinātnes vai farmācijas speciālista ieteikuma vai cita tāda speciālista ieteikuma, kurš atbild par mātes un bērna aprūpi, pamatojoties uz attiecīgā zīdaiņa individuālo attīstību un vajadzībām. Lai neveicinātu zobu bojāšanos, neļaujiet bērnam zīst pudelīti ar maisījumu pēc paēšanas, kā arī ar pirmā zobiņa parādīšanos rūpējaties par pietiekamu zobu kopšanu.

  Pagatavošana: Vienmēr nomazgājiet un nožāvējiet rokas pirms maisījuma pagatavošanas. Izmazgājiet pudelīti, nomazgājiet knupīti, vāciņu, krūzīti, nazi un karoti. Pēc mazgāšanas sterilizējiet visu verdošā ūdenī 3-5 minūtes. Pudelīti un krūzīti turiet noslēgtu līdz lietošanai. Saskaņā ar tabulu uzvāriet norādīto ūdens daudzumu un atdzesējiet līdz apm. 50°C. Katrreiz pagatavojiet vienu pudelīti maisījuma. Apmēram pusi atdzesētā ūdens ielejiet pudelītē. Piepildiet mērkaroti ar Holle maisījumu un ar nazi nolīdziniet līdz mērkarotes malām. Lietojiet tikai iepakojumā esošo mērkaroti. Saskaņā ar tabulu pievienojiet ūdenim atbilstošu mērkarošu skaitu maisījuma. Rūpīgi sakratiet pudelīti. Pievienojiet atlikušo ūdeni un vēlreiz sakratiet pudelīti. Pirms barošanas atdzesējiet līdz apm. 37°C.

  Pagatavošanas vadlīnījas. Lūdzu, precīzi ievērojiet pagatavošanas instrukciju un uzglabāšanas nosacījumus – nepareizi sagatavots vai uzglabāts maisījums nav drošs Jūsu mazuļa veselībai! Ievērojiet tabulā norādītās devas, kas ir paredzētas Jūsu mazuļa organisma apgādei ar nepieciešamo uzturvielu daudzumu! Nemainiet maisījuma proporcijas, izņemot, ja to ir ieteikusi ārstniecības persona. Lietojiet tikai iepakojumā esošo mērkaroti! Katrreiz gatavojiet svaigu porciju! Nedodiet bērnam atkārtoti sildītu maisījumu! Nesildiet maisījumu mikroviļņu krāsnī (maisījuma pārkaršanas risks)!

  Pagatavošana pēc pamatreceptes: 13,0 g Holle Organic Growing-up Goat Milk 3 + 90 ml vārīta ūdens = 100 ml lietošanai gatava produkta. Viena iepakojuma pietiek aptuveni 30 ēdināšanas reizēm (pa 100 ml katra).

  151 vienības:

  Sastāvdaļas:kazas pilnpiena pulveris* 1 (38,5%), maltodekstrīns*, augu eļļas* (saulespuķu eļļa*, rapšu eļļa*), laktoze*, ciete*, kalcija karbonāts, kalcija hidroksīds, kalcija citrāts, aļģu eļļa 2 , L-cistīns, dzelzs sulfāts, magnija hlorīds, C vitamīns, L-triptofāns, L-tirozīns, nātrija citrāts, nātrija hlorīds, dzelzs laktāts, E vitamīns, cinka sulfāts, niacīns, pantotēnskābe, vara sulfāts, A vitamīns, B1 vitamīns, B6 vitamīns, folskābe, B2 vitamīns, mangāna sulfāts, kālija jodīds, K vitamīns, nātrija selenīts, D3 vitamīns, biotīns, B12 vitamīns. *Bioloģiskā lauksaimniecība. Lauksaimniecība ES / ārpus ES (skatīt uz iepakojuma). Ražots no ES iegūta piena. (1) 100 g piena maisījuma pulvera pagatavošanai ir izmantoti 284 ml pilnpiena, (2) satur DHA (kā paredzēts tiesību aktos attiecībā uz visiem maisījumiem zīdaiņiem). Norāde par alergēniem: satur pienu.
  Vegānisks:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT