Holle kazas piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas 'FORMULA 1' - 3777-1
  • Holle kazas piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas 'FORMULA 1' - 3777-1
  • Holle kazas piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas 'FORMULA 1' - 3777-1
  • Holle kazas piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas 'FORMULA 1' - 3777-1

  Holle kazas piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas ''FORMULA 1''

  15000009802
  18,50 €

  Piemērots zīdaiņa barošanai no dzimšanas, ja zīdaini nebaro ar krūti, un lietojams kā papildus ēdiens zīdainim, barojot ar krūti. Uz Holle Organic Infant Goat Milk Formula 1 ir viegli pāriet no citiem piena maisījumiem zīdaiņiem. Nesatur palmu eļļu. Ražots no bioloģiska kazas pilnpiena.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Jauna formula*. * Satur DHA (kā paredzēts tiesību aktos attiecībā uz visiem maisījumiem zīdaiņiem).

  Ievērojiet: barošana ar krūti ir labākā uzturvielu izvēle Jūsu mazulim! Pielietojums. Piemērots zīdaiņa barošanai no dzimšanas, ja zīdaini nebaro ar krūti, un lietojams kā papildus ēdiens zīdainim, barojot ar krūti. Uz Holle Organic Infant Goat Milk Formula 1 ir viegli pāriet no citiem piena maisījumiem zīdaiņiem. Pēc 6 mēnešu vecuma iesakām Holle Infant Goat Milk Follow-on Formula 2 papildu ēdināšanas piena maisījumu zīdaiņiem pēc sešu mēnešu vecuma, to kombinējot ar Holle zīdaiņiem paredzētajām bio graudu putrām. Holle Organic Infant Goat Milk Formula 1 ir gatavots no bioloģiska kazas piena. Kazas tiek turētas saskaņā ar Eiropas Savienības bioloģiskās lauksaimniecības regulām. Svarīga norāde. Zīdīšana ar krūti ir pats labākais Jūsu mazulim, un mātes piens – vislabākais un dabīgākais zīdaiņa uzturs, kas mazuļa organismu apgādā ar visām attīstībai nepieciešamajām uzturvielām un vitamīniem, kā arī pasargā mazuli no veselības traucējumiem. Tieši tādēļ Holle iesaka mazuli barot ar krūti. Turklāt ciešais kontakts starp māti un bērnu zīdīšanas laikā mazulim rada harmonijas un komforta sajūtu. Pirms šī produkta lietošanas konsultējieties ar ārstu vai veselības speciālistu un šo produktu lietojiet tikai saskaņā ar ārstniecības personas ieteikumu.

  Pagatavošana: Vienmēr nomazgājiet un nožāvējiet rokas pirms maisījuma pagatavošanas. Izmazgājiet pudelīti, nomazgājiet knupīti, vāciņu, krūzīti, nazi un karoti. Pēc mazgāšanas sterilizējiet visu verdošā ūdenī 3-5 minūtes. Pudelīti un krūzīti turiet noslēgtu līdz lietošanai. Saskaņā ar tabulu uzvāriet norādīto ūdens daudzumu un atdzesējiet līdz apm. 50°C. Katrreiz pagatavojiet vienu pudelīti maisījuma. Apmēram pusi atdzesētā ūdens ielejiet pudelītē. Piepildiet mērkaroti ar Holle maisījumu un ar nazi nolīdziniet līdz mērkarotes malām. Lietojiet tikai iepakojumā esošo mērkaroti. Saskaņā ar tabulu pievienojiet ūdenim atbilstošu mērkarošu skaitu maisījuma. Rūpīgi sakratiet pudelīti. Pievienojiet atlikušo ūdeni un vēlreiz sakratiet pudelīti. Pirms barošanas atdzesējiet līdz apm. 37°C.

  Pagatavošanas vadlīnijas. Lūdzu, precīzi ievērojiet pagatavošanas instrukciju un uzglabāšanas nosacījumus – nepareizi sagatavots vai uzglabāts maisījums nav drošs Jūsu mazuļa veselībai! Ievērojiet tabulā norādītās devas, kas ir paredzētas Jūsu mazuļa organisma apgādei ar nepieciešamo uzturvielu daudzumu! Nemainiet maisījuma proporcijas, izņemot, ja to ir ieteikusi ārstniecības persona. Lietojiet tikai iepakojumā esošo mērkaroti! Katrreiz gatavojiet svaigu porciju! Nedodiet bērnam atkārtoti sildītu maisījumu! Nesildiet maisījumu mikroviļņu krāsnī (maisījuma pārkaršanas risks)!

  988 vienības:

  Sastāvdaļas:kazas pilnpiena pulveris* (1) (38,6%), maltodekstrīns*, laktoze*, augu eļļas* (saulespuķu un rapšu eļļas*), L-holīns, kalcija hidroksīds, mikroaļģes Crypthecodinium cohnii eļļa (2) (DHA avots), L-cistīns, kalcija karbonāts, magnija hlorīds, C vitamīns (askorbīnskābe), L-triptofāns, L-tirozīns, nātrija citrāts, nātrija hlorīds, dzelzs laktāts, inozīts, E vitamīns (dl-alfa-tokoferilacetāts), cinka sulfāts, L-karnitīns, niacīns, pantotēnskābe, vara sulfāts, A vitamīns (retinilacetāts), B1 vitamīns (tiamīna hidrohlorīds), B6 vitamīns (piridoksīna hidrohlorīds), folskābe, B2 vitamīns (riboflavīns), mangāna sulfāts, kālija jodīds, K vitamīns (fitomenadions), nātrija selenīts, D3 vitamīns (holekalciferols), biotīns, B12 vitamīns (ciānkobalamīns). *Bioloģiskā lauksaimniecība. Lauksaimniecība ES / ārpus ES (skatīt uz iepakojuma). Ražots no ES iegūta piena.

  JUMS VARĒTU PATIKT