• Holle A2 papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma "Formula 2"

  Holle A2 papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma "Formula 2"

  15000012179
  24,95 €

  Holle papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem ar A2 pienu. Satur DHA (kā paredzēts tiesību aktos attiecībā uz visiem maisījumiem zīdaiņiem) un omega 3 taukskābi alfa-linolēnskābi. Organic Infant Follow-on Formula 2 satur izvēlētu piena sūkalu proteīna un kazeīna maisījumu. A2 piens iegūts no govīm, kas izstrādā vienīgi A2-β-kazeīna proteīnu.

  Apjoms

  Ievērojiet: barošana ar krūti ir labākā uzturvielu izvēle Jūsu mazulim!

  Pielietojums. Piemērots zīdaiņiem, kuri vecāki par sešiem mēnešiem, daudzveidīga uztura ietvaros līdz pat bērna trešā dzīves gada beigām. Šis produkts ir tikai daļa no zīdaiņa uztura. Pēc 12 mēnešu vecuma ieteicams lietot Holle A2 Growing-Up Milk 3 apvienojumā ar Holle zīdaiņiem paredzētajām bio graudaugu putrām.

  Svarīga norāde. Pirms produkta lietošanas konsultējieties ar ārstu vai veselības speciālistu. Produktu lietojiet tikai saskaņā ar ārstniecības personas ieteikumu. Holle A2 Organic Infant Follow-on Formula 2 ir īpaši izstrādāta lietošanai zīdaiņiem pēc sešu mēnešu vecuma daudzveidīga uztura ietvaros. Šis produkts ir tikai daļa no daudzveidīga uztura, un to nevar izmantot kā mātes piena aizstājēju bērna pirmajos sešos dzīves mēnešos. Lēmumu uzsākt papildu ēdināšanu (arī par jebkādiem izņēmumiem saistībā ar uzturu līdz sešu mēnešu vecumam) vajadzētu pieņemt, pamatojoties tikai uz tādu neatkarīgu personu atzinumu, kam ir kvalifikācija medicīnā, uzturzinībās vai farmācijā, vai uz tādu speciālistu atzinumu, kas ir atbildīgi par mātes un bērna aprūpi, pamatojoties uz attiecīgā zīdaiņa individuālo attīstību un vajadzībām.

  Pagatavošana. Vienmēr nomazgājiet un noslaukiet rokas pirms maisījuma pagatavošanas. Sterilizējiet pudelīti, vāciņu un knupīti verdošā ūdenī 3-5 minūtes. Uzvāriet pagatavošanai nepieciešamo ūdens daudzumu un atdzesējiet līdz 50°C. Pusi atdzesētā ūdens ielejiet pudelītē un saskaņā ar zemāk esošo tabulu pievienojiet atbilstošu daudzumu maisījuma. Piepildiet mērkaroti un ar naža malu nolīdziniet līdz mērkarotes malām. Rūpīgi sakratiet pudelīti. Pievienojiet atlikušo ūdeni un vēlreiz sakratiet pudelīti. Pirms barošanas atdzesējiet līdz apm. 37°C.

  Ēdināšanas tabulapēc 6 mēnešu vecuma

  Ūdens daudzums, ml Mērkarošu* skaits Gatavs produkts, ml Maltītes dienā

  150 5 170

  180 6 200 2-3

  210 7 230

  * 1 mērkarote = 4,4 g. Ēdināšanas reizēm ir ieteikuma raksturs. Nelielas atkāpes ir pieļaujamas.

  Pagatavošanas vadlīnijas. Lūdzu, precīzi ievērojiet pagatavošanas instrukciju un uzglabāšanas nosacījumus – nepareizi sagatavots vai uzglabāts maisījums nav drošs Jūsu mazuļa veselībai! Lietojiet tikai iepakojumā esošo mērkaroti. Katrreiz gatavojiet svaigu porciju! Neizmantojiet sagatavota maisījuma pārpalikumus!

  Nesildiet maisījumu mikroviļņu krāsnī pārkaršanas riska dēļ.

  Pagatavošana pēc pamatreceptes: 13,2 g Holle A2 Organic Infant Follow-on Formula 2 + 90 ml vārīta ūdens = 100 ml lietošanai gatava produkta. Viena iepakojuma daudzums pietiek aptuveni 60 ēdināšanas reizēm (pa 100 ml katra).

  Uzglabāšana: sargāt no karstuma iedarbības. Atvērtu iepakojumu uzglabāt sausā vietā (neuzglabāt ledusskapī) un izlietot 2 nedēļu laikā.

  394 vienības:

  Sastāvdaļas:A2 vājpiens*1, sūkalu izstrādājums* (daļēji demineralizēts sūkalu pulveris), augu eļļas* (palmu eļļa*2, rapšu eļļa*, saulespuķu eļļa*), maltodekstrīns*,ciete*, L-tirozīns, kālija hlorīds, zivju eļļa3, kalcija hlorīds, magnija hlorīds, aļģes M. alpina eļļa**, kalcija karbonāts, kalcija hidroksīds, L-triptofāns, nātrija hlorīds, dzelzs laktāts, C vitamīns, cinka sulfāts, vara sulfāts, E vitamīns, niacīns, pantotēnskābe, B1 vitamīns, A vitamīns, B6 vitamīns, mangāna sulfāts, kālija jodāts, folskābe, nātrija selenāts, K vitamīns, D vitamīns, biotīns, B12 vitamīns. * Bioloģiskā lauksaimniecība; ** satur pienu; 1 100 g piena maisījuma pagatavošanai ir izmantoti 202 ml vājpiena; 2 iegūta ilgtspējīgā lauksaimniecībā; 3 satur DHA (kā paredzēts tiesību aktos attiecībā uz visiem maisījumiem zīdaiņiem). Produkts satur ilgtspējīgā Eiropas lauksaimniecībā iegūtas izejvielas.

  JUMS VARĒTU PATIKT