Bohlsener Muehle KaribiX pilngraudu auzu cepumi ar augļiem - 4087
  • Bohlsener Muehle KaribiX pilngraudu auzu cepumi ar augļiem - 4087

  Bohlsener Muehle KaribiX pilngraudu auzu cepumi ar augļiem

  03000010164
  2,60 €

  Kraukšķīgi un gardi auzu cepumi bērniem 8 jautrās formās no okeāna pasaules. Sastāvā vien pilngraudu auzas, kā arī dabīgi saldināti ar augļiem. Bez rauga, rafinētā cukura un olām. Piemēroti vegāniem.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Bohlsener Muehle piedāvā jaunumu - 3 veidu cepumus, kas īpaši izstrādāti bērniem - KaribiX auzu-augļu cepumi 8 jautrās formās no okeāna pasaules; TierliX cepumi ar speltas un auzu pilngraudu miltiem, saldināti ar medu 8 aizraujošās formās ar fermas dzīvniekiemun TraffiX cepumi ar speltas pilngraudu miltiem, saldināti ar agavi 7 jautrās transportlīdzekļu formās.

  - Cepumu sastāvā nav izmantoti baltie kviešu milti

  - Ar speltas un auzu miltiem no pilngraudiem

  - Bez pievienota rafinētā cukura

  - Bez rauga un olām

  - Aizraujošas cepumu formas, lai bērniem būtu prieks apgūt jauno

  - Cepumi izstrādāti kopīgi ar mammām, kas zina, kas patīk bērniem

  - Uz cepumu iepakojuma ir auzraujošs puzlis!

  112 vienības:

  Sastāvdaļas:pilngraudu auzu milti* 69%, augļi* 20% (banānu pārslas*, ābolu pulveris*, dateļu pulveris*), necietināti palmu tauki*, ābolu sulas koncentrāts* 4%, irdinātājs: nātrija hidrogēnkarbonāts, jūras sāls.*bioloģiskā lauksaimniecība. Lauksaimniecība ES / ārpus ES (skat. uz iepak.).Var saturēt mandeļu, riekstu, sezama, sojas, piena, olu un seleriju daļiņas. 100 g vidējā uzturvērtība: 1947 kJ / 471 kcal, tauki 20,4 g, tostarp piesātinātie 8,3 g, ogļhidrāti 60,0 g, tostarp cukuri 15,4 g, šķiedrvielas 4,9 g, olbaltumvielas 9,4g, sāls 0,32 g.
  Vegāns: