Holle papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 12 mēnešu vecuma 'Formula 4' - 1781-1
  • Holle papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 12 mēnešu vecuma 'Formula 4' - 1781-1
  • Holle papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 12 mēnešu vecuma 'Formula 4' - 1781-1
  • Holle papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 12 mēnešu vecuma 'Formula 4' - 1781-1

  Holle papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 12 mēnešu vecuma ''Formula 4''

  03000006045
  13,50 €

  Piemērots zīdaiņiem, kuri vecāki par divpadsmit mēnešiem, daudzveidīga uztura ietvaros līdz pat bērna trešā dzīves gada beigām. Šis produkts ir tikai daļa no zīdaiņa uztura mainīgā diētā. Holle ''Formulu 4'' var izmantot pēc Holle ''Formulas 3'' vai pārejot no cita papildu ēdināšanas maisījuma zīdaiņiem.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Jauna formula*. * Satur DHA, A, C, D vitamīnus (kā paredzēts tiesību aktos attiecībā uz visiem maisījumiem zīdaiņiem) un omega 3 taukskābi alfa-linolēnskābi. Ievērojiet: barošana ar krūti ir labākā uzturvielu izvēle Jūsu mazulim!

  Pielietojums. Holle Bio ''Formulu 4'' var izmantot ar Holle Junior Muesli graudaugu pārslām un Holle zīdaiņiem paredzēto bio graudu putru pagatavošanai.

  Svarīga norāde. Zīdīšana ar krūti ir pats labākais Jūsu mazulim, un mātes piens – vislabākais un dabīgākais zīdaiņa uzturs, kas mazuļa organismu apgādā ar visām attīstībai nepieciešamajām uzturvielām un vitamīniem, kā arī pasargā mazuli no veselības traucējumiem. Holle Bio ''Formula 4'' ir piemērota tikai to zīdaiņu uzturam, kuri ir vecāki par 12 mēnešiem. Šis produkts ir tikai daļa no zīdaiņa uztura mainīgā diētā un to nevar izmantot kā mātes piena aizstājēju bērna pirmajos dzīves mēnešos.

  Lēmumu uzsākt papildu ēdināšanu (arī par jebkādiem izņēmumiem saistībā ar uzturu līdz sešu mēnešu vecumam) vajadzētu pieņemt, pamatojoties tikai uz tādu neatkarīgu personu atzinumu, kam ir kvalifikācija medicīnā, uzturzinībās vai farmācijā, vai uz tādu speciālistu atzinumu, kas ir atbildīgi par mātes un bērna aprūpi, pamatojoties uz attiecīgā zīdaiņa individuālo attīstību un vajadzībām. Holle Bio ''Formula 4'' paradzēta dzeršanai no krūzītes. Ja izmantojat pudelīti, neļaujiet bērnam zīst pudelīti ar maisījumu pēc paēšanas. Nepārtraukta zobu saskare ar ogļhidrātus saturošiem šķidrumiem var veicināt kariesu. Tāpēc līdz ar pirmā zobiņa parādīšanos vienmēr rūpējieties par pietiekamu mazuļa zobu kopšanu.

  Pagatavošana. Lai rūpīgi attīrītu pudelīti, vāciņu un knupīti, pirms lietošanas sterilizējiet visu verdošā ūdenī 3-5 minūtes. Uzvāriet ūdeni un atdzesējiet līdz apm. 50°C. Katrreiz pagatavojiet vienu pudelīti maisījuma. Apmēram pusi atdzesētā ūdens ielejiet pudelītē (daudzuma norādes skatīt zemāk esošjā ēdināšanas tabulā). Saskaņā ar tabulu pievienojiet pudelītē atbilstošu mērkarošu skaitu maisījuma. Piepildiet mērkaroti ar Holle maisījumu un ar nazi nolīdziniet līdz mērkarotes malām. Lietojiet tikai iepakojumā esošo mērkaroti. RŪPĪGI sakratiet pudelīti. Pievienojiet atlikušo ūdeni un vēlreiz sakratiet pudelīti. Pirms barošanas atdzesējiet līdz lietošanai piemērotai temperatūrai (37°C). Ēdiniet no pudelītes vai krūzītes.

  Pagatavošanas vadlīnījas. Precīzi ievērojiet pagatavošanas instrukciju un uzglabāšanas nosacījumus – nepareizi sagatavots vai uzglabāts maisījums nav drošs Jūsu mazuļa veselībai! Ievērojiet tabulā norādītās devas, kas ir paredzētas Jūsu mazuļa organisma apgādei ar nepieciešamo uzturvielu daudzumu! Nemainiet maisījuma proporcijas, izņemot, ja to ir ieteikusi ārstniecības persona. Lietojiet tikai iepakojumā esošo mērkaroti! Katrreiz gatavojiet svaigu porciju! Nedodiet bērnam atkārtoti sildītu maisījumu! Nesildiet maisījumu mikroviļņu krāsnī (maisījuma pārkaršanas risks)! Ēdināšanas tabulu skat. uz iepakojuma.

  180 vienības:

  Sastāvdaļas:vājpiens*, sūkalu izstrādājums* (daļēji demineralizēts sūkalu pulveris*), augu eļļas** (palmu eļļa*, rapšu eļļa*, saulespuķu eļļa*), ciete*, maltodekstrīns*, laktoze*, kalcija karbonāts, kālija hlorīds, L-tirozīns, zivju eļļa , magnija hlorīds, kalcija hlorīds, kalcija hidroksīds, L-triptofāns, dzelzs laktāts, vara sulfāts, C vitamīns, nātrija hlorīds, cinka sulfāts, E vitamīns, niacīns, pantotēnskābe, B1 vitamīns, A vitamīns, B6 vitamīns, mangāna sulfāts, kālija jodāts, folskābe, nātrija selenāts, K vitamīns, D vitamīns, biotīns, B12 vitamīns. * Bioloģiskā lauksaimniecība. Lauksaimniecība ES / ārpus ES. Ražots no ES iegūta piena.

  Uzrakstiet savu atsauksmi!

  2021-05-26

  Holle piena maisījums

  Kvalitatīvākais piena maisījums, ko šobrīd var iegādāties Latvijā.

   JUMS VARĒTU PATIKT