Holle bio ābolu un mango smūtijs ar kokosriekstiem zīdaiņiem “CROCO COCO” - 4483-1
  • Holle bio ābolu un mango smūtijs ar kokosriekstiem zīdaiņiem “CROCO COCO” - 4483-1
  • Holle bio ābolu un mango smūtijs ar kokosriekstiem zīdaiņiem “CROCO COCO” - 4483-1

  Holle bio ābolu un mango smūtijs ar kokosriekstiem zīdaiņiem “CROCO COCO”

  15000010991
  1,40 €

  Kas dara Holle biezeni tik īpašu? Smūtijā izmantotās izejvielas ir bioloģiski un biodinamiski audzētas. Tajā ir tikai dabiski sastāvdaļās esoši vitamīni, minerāli un citi mikroelementi - nesatur sintētiskas, mākslīgi pievienotas uzturvielas.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  100% augļu biezenis ar dārzeņiem zīdaiņiem ir viendabīgs, ļoti viegli sagremojams. Piemērots uzturā zīdaiņiem, kuri ir vecāki par 8 mēnešiem. Bez cukura piedevas. Satur dabīgi sastāvā esošus cukurus. Šis produkts ir tikai daļa no zīdaiņa uztura. Ieteikumi: biezeni barot ar karotīti. Neļaut bērnam ilgi zīst tūbiņu, lai izvairītos no zobu bojājumiem. Tūbiņas vāciņu glabāt bērniem nepieejamā vietā

  721 vienības:

  Sastāvdaļas:100% Augļu biezenis ar dārzeņiem zīdaiņiem ir viendabīgs, ļoti viegli sagremojams. Piemērots uzturā zīdaiņiem, kuri ir vecāki par 8 mēnešiem. Bez cukura piedevas. Satur dabīgi sastāvā esošus cukurus. Šis produkts ir tikai daļa no zīdaiņa uztura. Ieteikumi: biezeni barot ar karotīti. Neļaut bērnam ilgi zīst tūbiņu, lai izvairītos no zobu bojājumiem. Tūbiņas vāciņu glabāt bērniem nepieejamā vietā.