• Radius Totz zobu birste bērniem no 3 gadu vecuma Silky Soft
  • Radius Totz zobu birste bērniem no 3 gadu vecuma Silky Soft
  • Radius Totz zobu birste bērniem no 3 gadu vecuma Silky Soft

  Radius Totz zobu birste bērniem no 3 gadu vecuma Silky Soft

  01000008610
  4,95 €

  Radius Totz zobu birste bērniem no 3 gadu vecuma Silky soft ļauj bērnam iemācīt pareizu zobu tīrīšanas tehniku un iztīrīt zobiņus saudzīgi, kārtīgi un pareizi! Ļoti mīksti 100% augu izcelsmes neilona sariņi, noapaļota birstes galviņa, bērna rociņai piemērots, ērts un neslīdīgs kāts. Nesatur lateksu, ftalātus un veselībai kaitīgo bisfenolu A.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  PADOMS

  Bērniem līdz 6 gadu vecumam zobus nepieciešams tīrīt pieaugušo klātbūtnē. Zobu pastas daudzumam uz zobu birstes ir jābūt zirņa lielumā.

  Tīriet zobus divas reizes dienā, pievēršot uzmanību smaganu līnijai; notīriet arī mēli. Iemāciet bērnam lietot arī zobu diegu.

  Pēc 6 gadu vecuma ieteicams lietot Radius Kidz zobu birstes.

  108 vienības:

  Apraksts:Radius zobu higiēnas piederumi ir kas vairāk par ikdienišķiem zobu kopšanas rīkiem. Tie ir funkcionāli un ergonomiski dizaina priekšmeti, kas mūsu ikdienai piešķir eleganci. Turklāt – šie daudzas prestižas dizaina balvas saņēmušie zobu higiēnas piederumi ir ražoti, maksimāli ievērojot videi saudzīgu ražošanas procesu. Radius ražotne atrodas ASV, Pensilvānijā, to apsilda saules baterijas. Visi iepakojumi tiek izgatavoti no materiāliem, kas 100% bioloģiski sadalās.