• Dr. Bronner’s Magic Soaps šķidrās ziepes bez smaržas mazuļiem

  Dr. Bronner’s Magic Soaps šķidrās ziepes bez smaržas mazuļiem

  01000001142
  10,95 €

  Dr. Bronner’s Magic Soap Baby-mild šķidrās ziepes bez smaržas mazuļiem ir 100% Kastīlijas ziepes, gatavotas pēc tradicionālām metodēm ar kokosriekstu, olīvu, kaņepju un hohoba eļļām un dabīgo vitamīnu E. Veido maigas putas, kas saudzīgi attīra un viegli noskalojas. Veģetāras un videi draudzīgas. Piemērotas gan ķermeņa, gan virsmu un veļas mazgāšanai. Bez smaržas.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  2018. gadā apritēs jau 70 gadi, kopš kaislīgais ekoloģijas un vides saudzēšanas ideju sludinātājs, miera un pieticības ideoloģijas piekritējs Emanuels Bronners Kalifornijā nodibināja savu ziepju ražotni. Dr. Bronner’s ziepes kļuvušas par zaļa dzīvesveida ikonu ne tikai Amerikā, bet visā pasaulē.

  Dr. Bronner’s ziepes ir gatavotas no sertificētā godīgajā tirdzniecībā un bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūtām augu eļļām. Palmu eļļas ieguvei netiek postīti savvaļas meži, bet gan izmantotas plantācijas, kurās palmas vienmēr tiek atkal stādītas no jauna.

  PADOMS

  Dr. Bronnera šķidrās ziepes ir 3 – 4 reizes koncentrētākas kā vairums citu ziepju Izmēģiniet, cik plaši tās var izmantot! Lietojiet Dr. Bronner’s ziepes:

  ķermeņa mazgāšanai,

  matu mazgāšanai,

  veļas mazgāšanai,

  virsmu kopšanai,

  mājdzīvnieku mazgāšanai,

  dārzeņu un augļu mazgāšanai,

  zobu tīrīšanai, u.c.

  Biotēkā atradīsiet katrai vajadzībai piemērotākās Dr. Bronner's ziepes - ar piparmētru, eikalipta, rožu, mandeļu, citrusaugļu, lavandas un tējas koka aromātiem, kā arī īpaši mazuļiem paredzētas ziepes bez aromāta. Grīdas mazgāšanai, piemēram, varam ieteikt ziepes ar tējas koka aromātu, bet traukiem – piparmētru. Vannas istabas virsmu tīrīšana izmēģiniet ziepes ar citrusaugļu smaržu, bet veļas mazgāšanai - Dr. Bronner's ziepes ar lavandas aromātu.

  3 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua, Potassium Cocoate, Potassium Olivate, Glycerin, Potassium Hempate, Potassium Jojobate, (Essential Oil), Citric Acid, Tocopherol.
  Apraksts:Aqua, Potassium Cocoate, Potassium Olivate, Glycerin, Potassium Hempate, Potassium Jojobate, (Essential Oil), Citric Acid, Tocopherol.
  Vegānisks: