• Jāsön Kids Only zobu pasta bērniem ar zemeņu garšu

  Jāsön Kids Only zobu pasta bērniem ar zemeņu garšu

  01000008014
  6,95 €

  Fluorīdu nesaturoša zobu pasta bērniem. Lai zobu tīrīšana rada prieku! Patīkama zemeņu garša. Kalcija karbonāts attīra zobus un palīdz saglabāt to veselīgumu. Ērti lietojama tūbiņa. Priecīgi būs bērni, priecīgi būs zobi!

  Apjoms

  JĀSÖN ir dibināts 1959. gadā un vairāk nekā 50 gadus piedāvā drošus un iedarbīgus kosmētikas līdzekļus, kas nesatur kaitīgas vielas – naftas produktus, SLS, parabēnus un ftalātus.

  Lietošana. Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma: rūpīgi tīriet zobus vismaz 2 reizes dienā, vēlams pēc katras ēdienreizes, vai kā norādījis Jūsu zobārsts.

  Bērniem līdz 6 gadu vecumam: zobu pastu vienai tīrīšanas reizei lietot zirņa lielumā. Par zobu tīrīšanu bērniem līdz 2 gadu vecumam konsultējaties ar ārstu.

  91 vienības:

  Sastāvdaļas:Glycerin, Aqua (Water), Hydrated Silica, Xylitol, Xanthan Gum, Sodium Cocoyl Glutamate, Aloe Barbadensis Leaf Juice(1), Calendula Officinalis Flower Extract, Calcium Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Citric Acid, Panthenol, Sodium Sulfate, Triacetin , Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Flavor(2). (1) Bioloģiski sertificēta sastāvdaļa. (2) Zemenes. Nesatur parabēnus, lipekli (glutēnu), SLS, mākslīgas krāsvielas un aromatizētājus. Nav testēts uz dzīvniekiem.
  Vegānisks:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT