• BOCOTON BIO mitrās salvetes mazuļiem

  BOCOTON BIO mitrās salvetes mazuļiem

  09000012083
  4,95 €

  100% bio kokvilnas mitrās salvetes mazuļiem. Izgatavotas no ģenētiski nemodificētas kokvilnas, kas audzēta neizmantojot sintētiskos pesticīdus.

  Bioloģiska alveja mazina kairinājumu, atbalsta ādas atjaunošanos, mitrina un nogludina ādu. Sastāvā izmantotas saudzīgas attīrošās vielas. Nesatur smaržvielas.

  Apjoms

  100% bio kokvilna, ECOCERT un GOTS sertificēta. Lai attīrītu izejmateriālu un padarītu to mīkstāku, tas tiek balināts ar ūdeņraža peroksīdu. Tā kā šis produkts ir izgatavots no 100% dabīgām šķiedrām, tas var saturēt augu daļiņu paliekas. 100% bioloģiska kokvilna – izturīga, mīksta, absorbējoša.

  Bocoton Bio piedāvā bioloģiskās kokvielas produkciju, kas:

  ✓Izgatavota izmantojot tradicionālās metodes, ✓Audzēta neizmantojot ķīmisko mēslojumu,

  ✓Kokvilna tiek novākta ar rokām.

  Bocoton Bio produkti piemēroti pat visjutīgākajai ādai. Kokvilnas produkti ir mīksti un absorbējoši un rada vienreizēju komfortu ādai.

  95 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Coco-Glucoside, Sodium Citrate, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Betaine, Citric Acid. ECOCERT un COSMOS ORGANIC sertificēta dabīgā kosmētika. 99% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 10% - iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT