ATTITUDE LITTLE ONES KONCENTRĒTAIS TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS ROTAĻLIETĀM UN VIRSMĀM BEZ SMARŽAS - 1321
  • ATTITUDE LITTLE ONES KONCENTRĒTAIS TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS ROTAĻLIETĀM UN VIRSMĀM BEZ SMARŽAS - 1321

  Attitude Little Ones koncentrētais tīrīšanas līdzeklis rotaļlietām un virsmām bez smaržas

  07000012077
  7,90 €

  Attitude Little Ones koncentrētais tīrīšanas līdzeklis rotaļlietām un virsmām bez smaržas - droša alternatīva ķīmiskajiem dažādu virsmju tīrīšanas līdzekļiem. Līdzeklis ideāli piemērots drošai, efektīvai un dabīgai visu virsmu tīrīšanai, ar kurām saskaras bērni. Virsmas un rotaļlietas atkal tīras, neizmantojot ķimikālijas. Hipoalergēns, EcoLogo sertificēts, CO2 neitrāls.

   

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Vienmēr turēt mazuļa rotaļlietas tīras - tas tik ir izaicinājums. Turklāt, ne tikai tīras, bet arī bez ķimikālijām, ko aiz sevis atstāj parastie tīrīšanas līdzekļi. Mēs esam pārliecināti, ka mazuļi ir īpaši, tāpēc viņiem nepieciešams īpašs līdzeklis, kas ideāli piemērots drošai, efektīvai un dabīgai visu virsmu tīrīšanai, ar kurām viņš saskaras. Tieši tāds ir Attitude Little Ones koncentrētais tīrīšanas līdzeklis rotaļlietām un virsmām bez smaržas - droša alternatīva ķīmiskajiem dažādu virsmju tīrīšanas līdzekļiem. 1,4-dioksāns un etilēnoksīds ir kancerogēni piesāņotāji, kas bieži atrodami ķīmisko līdzekļu sastāvā. Pat ja šīs ķimikālijas legāli ir atļauts peivienot, mēs esam pārliecināti, ka jūs tās nevēlaties savās mājās. EcoLogo sertificēts, CO2 neitrāls.

  Paldies, ka turi līdzekli bērniem nepieejamā vietā!

   

  Kā lietot?

   

  Izsmidzini Attitude Little Ones koncentrēto tīrīšanas līdzekli rotaļlietām un virsmām bez smaržas, noslauki. Ideāli piemērots līdzeklis, lai pilnīgi drošā, dabīgā un vieglā veidā notīrītu mazuļu mantiņas un dažādas mazulim pieejamas virsmas.

  Padoms

  Mums ir pilna lāde ar sadzīves neķīmiju, kas ar prieku palīdzēs Tev mājas darbos: Attitude tīrīšanas līdzeklis dažādām grīdām un virsmām, Attitude Little Ones koncentrētais tīrīšanas līdzeklis rotaļlietām un virsmām bez smaržas, Attitude tīrīšanas līdzeklis logiem un spoguļiem ar laima un lavandas ēteriskajām eļļām, Attitude universālais tīrīšanas līdzeklis ar citrusu smaržu, Attitude tīrīšanas līdzeklis vannas istabai ar citrusu smaržu un Attitude ikdienas tīrīšanas līdzeklis duškabīnēm ar ilang-ilang un mandarīna ēteriskajām eļļām.

  Paldies, ka turi līdzekļus bērniem nepieejamā vietā!

  95 vienības:

  Sastāvdaļas:Kaprilglikozīds (mazāk nekā 5%), miristilglikozīds (mazāk nekā 5%), nātrija citrāts (mazāk nekā 5%), nātrija bikarbonāts (mazāk nekā 5%).
  Apraksts:Kā Tev šķiet, cik daudz mūsu personīgais un it kā minimālais ieguldījums var līdzēt tik globālā problēmā kā siltumnīcas efekts? Ledāju kušanā, mežu izciršanā un naftas izsmelšanā, kas veicina stihiju plosīšanos, apdraud tūkstošiem dzīvnieku un augu sugu pastāvēšanu? Tajā, ka fosfāti veicina zilaļģu ziedēšanu, ka cilvēka radītie atkritumi dreifē okeānos? Ka planētas glābšana faktiski ir jautājums nevis par planētu, bet gan par mums pašiem – par mūsu pastāvēšanu? Daudz - ja izvēlies zaļākos tīrīšanas līdzekļus pasaulē – Attitude.Attitude ir CO2 neitrāli izstrādājumi – 100% pielāgoti cīņai pret globālo sasilšanu. Attitude ir maksimāli samazinājis savas darbības radīto izmešu daudzumu atmosfērā, un aktīvi atjauno mežu stādījumus un dabas ekosistēmas sadarbībā ar organizāciju ”Zemes diena”, lai kompensētu to, ko samazināt nav bijis iespējams.Attitude virsmju tīrīšanas līdzekļi:+ izgatavoti tikai no netoksiskām izejvielām no atjaunojamajiem resursiem;+ nesatur kancerogēnas vielas (uzskaitītas IARC kategorijās 1, 2A or 2B), enzīmus, naftas pārstrādes vielas, fosfātus, amonjaku, hloru, glikolēterus, optiskos balinātājus, sintētiskos aromatizētājus un krāsvielas;+ teicami un pilnībā bioloģiski noārdās;+ piemēroti septisko tvertņu sistēmām;+ vegāni;+ nav testēti uz dzīvniekiem.Tādejādi šo līdzekļu radītais siltumnīcas efekts ir vienāds ar…nulli. Tava izvēle liks mazāk ražot naftas/sintētisko sadzīves ķīmiju – jo Tu būsi samazinājis pieprasījumu pēc tās. Izvēlies savu ģimenes māju tīrīt ar kādu no neaizstājamajiem Attitude virsmju tīrīšanas līdzekļiem: Attitude tīrīšanas līdzekli dažādām grīdām un virsmām, Attitude Little Ones koncentrēto tīrīšanas līdzekli rotaļlietām un virsmām bez smaržas, Attitude tīrīšanas līdzekli logiem un spoguļiem ar laima un lavandas ēteriskajām eļļām, Attitude universālo tīrīšanas līdzekli ar citrusu smaržu, Attitude tīrīšanas līdzekli vannas istabai ar citrusu smaržu un Attitude ikdienas tīrīšanas līdzekli duškabīnēm ar ilang-ilang un mandarīna ēteriskajām eļļām.
  Vegānisks: