ATTITUDE ECO-BABY VEĻAS MĪKSTINĀTĀJS MAZUĻU DRĒBĒM BEZ SMARŽAS - 1305
  • ATTITUDE ECO-BABY VEĻAS MĪKSTINĀTĀJS MAZUĻU DRĒBĒM BEZ SMARŽAS - 1305

  Attitude Eco-Baby veļas mīkstinātājs mazuļu drēbēm bez smaržas

  07000000245
  7,95 €

  Attitude Eco-Baby veļas mīkstinātājs mazuļu drēbēm nesatur smaržu, turklāt ir hipoalergēns. Tas noņem statisko elektrību un padara drēbes mīkstas, jo mīkstas, tādējādi ir pati labākā izvēle mammām un tētiem. Ar vienu veļas mīkstinātāja iepakojumu pietiek 52 lietošanas reizēm. Augsta efektivitāte, izstrādāts lietošanai aukstā ūdenī, EcoLogo sertificēts. Piemērots septisko tvertņu sistēmām.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Ir pilnīgi saprotams, ka vecāki rūpējas par saviem bērniem un vēlas tos pēc iespējas pasargāt. Attitude Eco-Baby veļas mīkstinātājs mazuļu drēbēm nesatur smaržu, turklāt ir hipoalergēns, un ir droša alternatīva ķīmiskiem veļas mīkstinātājiem. 1,4-dioksāns un etilēnoksīds ir kancerogēni piesāņotāji, kas bieži atrodami mazgāšanas līdzekļu sastāvā. Attitude tīrīšanas līdzekļi nesatur šos blakusproduktus, kas saskaņā ar Kalifornijas štata likumdošanu uzskaitīti kā kancerogēni cilvēkiem (testēts neatkarīgā laboratorijā). Attitude Eco-Baby veļas mīkstinātājs mazuļu drēbēm noņem statisko elektrību un padara drēbes mīkstas, jo mīkstas, tādējādi ir pati labākā izvēle mammām un tētiem. Ar vienu veļas mīkstinātāja iepakojumu pietiek 52 lietošanas reizēm. Augsta efektivitāte. Izstrādāts lietošanai aukstā ūdenī, EcoLogo sertificēts, CO2 neitrāls, piemērots septisko tvertņu sistēmām.

  Paldies, ka turi līdzekli bērniem nepieejamā vietā!

  Kā lietot?

  Piepildi 1/2 vāciņu jeb 23 ml (līdz 2. atzīmei) līdzekļa uz pilnu veļas mašīnu; piepildi 1/3 vāciņu jeb 15 ml (līdz 1. atzīmei) līdzekļa uz vidēji vai daļēji piepildītu veļas mašīnu. Pievieno Attitude Eco-Baby veļas mīkstinātāju mazuļu drēbēm tam paredzētajā veļas mašīnas nodalījumā vai arī pie pēdējās skalošanas, kad veļas mašīna ir piepildījusies ar ūdeni. Nekad nelej veļas mīkstinātāju tieši uz auduma, lai novērstu drēbju sabojāšanu. Vienmēr mazgā drēbes atbilstoši ražotāja norādijumiem. Dozē mazgājamos līdzekļus, kā norādīts.

  Padoms

  Ja Tev patīk Attitude Eco-Baby veļas mīkstinātājs mazuļu drēbēm, patiks arī tās pašas sērijas Attitude Eco-Baby mazgāšanas līdzeklis mazuļu drēbēm. Paldies, ka turi līdzekļus bērniem nepieejamā vietā!

   

  138 vienības:

  Sastāvdaļas:5-15% katjonu virsmaktīvās vielas.
  Apraksts:Kā Tev šķiet, cik daudz mūsu personīgais un it kā minimālais ieguldījums var līdzēt tik globālā problēmā kā siltumnīcas efekts? Ledāju kušanā, mežu izciršanā un naftas izsmelšanā, kas veicina stihiju plosīšanos, apdraud tūkstošiem dzīvnieku un augu sugu pastāvēšanu? Tajā, ka fosfāti veicina zilaļģu ziedēšanu, ka cilvēka radītie atkritumi dreifē okeānos? Ka planētas glābšana faktiski ir jautājums nevis par planētu, bet gan par mums pašiem – par mūsu pastāvēšanu? Daudz - ja izvēlies zaļākos tīrīšanas līdzekļus pasaulē – Attitude.Attitude ir CO2 neitrāli izstrādājumi – 100% pielāgoti cīņai pret globālo sasilšanu. Attitude ir maksimāli samazinājis savas darbības radīto izmešu daudzumu atmosfērā, un aktīvi atjauno mežu stādījumus un dabas ekosistēmas sadarbībā ar organizāciju "Zemes diena", lai kompensētu to, ko samazināt nebija iespējams.Attitude veļas mazgāšanas līdzekļi:+ izgatavoti tikai no netoksiskām izejvielām no atjaunojamajiem resursiem;+ nesatur kancerogēnas vielas (uzskaitītas IARC kategorijās 1, 2A or 2B), enzīmus, naftas pārstrādes vielas, fosfātus, amonjaku, hloru, glikolēterus, optiskos balinātājus, sintētiskos aromatizētājus un krāsvielas;+ teicami un pilnībā bioloģiski noārdās;+ piemēroti septisko tvertņu sistēmām;+ vegāni;+ nav testēti uz dzīvniekiem.Tādejādi šo līdzekļu radītais siltumnīcas efekts ir vienāds ar…nulli. Tava izvēle liks mazāk ražot naftas/sintētisko sadzīves ķīmiju – jo Tu būsi samazinājis pieprasījumu pēc tās. Izvēlies savu, savas ģimenes un mazuļa veļu mazgāt ar kādu no neaizstājamajiem Attitude veļas mazgāšanas līdzekļiem: Attitude Eco-Baby mazgāšanas līdzekli mazuļu drēbēm un Attitude Eco-Baby veļas mīkstinātāju mazuļu drēbēm; Attitude 2 in 1 veļas mazgāšanas līdzekli un veļas mīkstinātāju; Attitude mazgāšanas līdzekli veļai ar citrusu smaržu un Attitude veļas mīkstinātāju ar citrusu smaržu; Attitude mazgāšanas līdzekli veļai ar savvaļas ziedu smaržu un Attitude veļas mīkstinātāju ar savvaļas ziedu smaržu; Attitude izsmidzināmo traipu tīrītāju veļai.
  Vegānisks: