Bio

Jauni produkti

Jaunie produkti
Visi jaunie produkti

Aktīvie filtri

Bērniem

Kad Jūs sākāt aizdomāties par bio un eko, visu dabīgo, pēc iespējas nekaitīgāko, drošāko? Kad piedzima bērns? Jūs neesat vienīgie – mēs esam dzirdējuši tūkstošiem šādu stāstu!


Tāpat esam redzējuši tūkstošiem vecāku, kas, piedzimstot bērnam, jau nedomājot zināja, ka viņu mazulis augs bērnam un dabai draudzīgā aprūpē – jo paši jau bija zvērināti bio-eko fani un Biotēkas pastāvīgie klienti gadiem ilgi.

Lai kāds būtu Jūsu atnākšanas stāsts – Jūs esat atnākuši uz īsto vietu! Izvēloties piemērotākās autiņbiksītes Biotēkā, Jūsu bērnam izaugot nebūs jādzīvo pašam savā pamperu kaudzē, kas nesadalās gadsimtiem – aiz Jūsu bērna paliks zaļa pļava, nevis izgāztuve. Jūsu bērna ādu pārklās maiga, bioloģiska mandeļu eļļa, nevis naftas slānītis (zinājāt, ka tā saucamās “baby eļļas” parasti ir attīrīta nafta – minerāleļļa?!). Jūsu bērna matus mazgās šampūns no cukurniedrēm un kumelītēm, bet drēbītes – ziepju rieksti un citi visdrošākie mazgāšanas līdzekļi, kas nenosēstas auduma šķiedrās, nepiesārņo jūru ar fosfātiem, un sadalās vidē pilnībā, pārvēršoties atkal iežos, ūdenī un gaisā.

Izvēloties putras un biezenīšus Biotēkā, Jūsu mazulis izaugs vesels kā rutks, ēdot visvērtīgāko pārtiku pasaulē – bioloģisko!

Rūpējoties par bērnu bioloģiski, Jūs esat savam mazulim vislabākie vecāki!