• -20%
ATTITUDE IKDIENAS TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS DUŠKABĪNĒM AR ILANG-ILANG UN MANDARĪNA ĒTERISKAJĀM EĻĻĀM - 1316
  • ATTITUDE IKDIENAS TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS DUŠKABĪNĒM AR ILANG-ILANG UN MANDARĪNA ĒTERISKAJĀM EĻĻĀM - 1316

Attitude ikdienas tīrīšanas līdzeklis duškabīnēm ar ilang-ilang un mandarīna ēteriskajām eļļām

07000000242
5,95 €
4,76 € IETAUPI 20%

Attitude ikdienas tīrīšanas līdzeklis duškabīnēm ar ilang-ilang un mandarīna ēteriskajām eļļām speciāli izstrādāts, lai bez skalošanas, beršanas un noslaucīšanas likvidētu ziepju nosēdumus, un novērstu to atkārtotu veidošanos. Tiecies pēc ideāla. Dzīvo un patērē atbildīgi, jo mūsu nākotne atkarīga no izvēles, ko izdarām šodien! Hipoalergēns, EcoLogo sertificēts, CO2 neitrāls.

Apjoms

Izdari atbildīgu izvēli, un vienlaikus baudi tieši tādas pašas modernā dzīvesveida piedāvātās ērtības kā visi pārējie – Kanādas uzņēmums Attitude Bio Spectra piedāvā videi draudzīgus virsmju tīrīšanas līdzekļus. Tā, piemēram, Attitude ikdienas tīrīšanas līdzeklis duškabīnēm ar ilang-ilang un mandarīna ēteriskajām eļļām speciāli izstrādāts, lai bez skalošanas, beršanas un noslaucīšanas likvidētu ziepju nosēdumus un novērstu to atkārtotu veidošanos. Līdzekli izmanto ziepju nosēdumu un citu netīrumu tīrīšanai no flīzēm, vannas, vinila dušas aizkariem, duškabīnēm, tualetes poda, āra mēbelēm un virtuves virsmām. Izvēle par labu šim brīnumlīdzeklim turpmāk liks mazāk ražot naftas/sintētisko sadzīves ķīmiju – jo Tu būsi samazinājis pieprasījumu pēc tās! Hipoalergēns, EcoLogo sertificēts, CO2 neitrāls.

Paldies, ka turi līdzekli bērniem nepieejamā vietā!

Kā lietot?

Izsmidzini Attitude ikdienas tīrīšanas līdzekli duškabīnēm ar ilang-ilang un mandarīna ēteriskajām eļļām uz mitrajām virsmām Tavā vannas istabā, nenoslauki. Brīnumlīdzeklis speciāli izstrādāts, lai nepieļautu ziepju nogulšņu un citu netīrumu parādīšanos. Īpaši netīrām virsmām izcils rezultāts sagaidāms pēc 3-4 nedēļām. Ja spožu rezultātu vēlies redzēt jau pēc pirmās lietošanas reizes, tad pēc līdzekļa izsmidzināšanas noslauki virsmas ar lupatiņu.

Padoms

Mums ir pilna lāde ar sadzīves neķīmiju, kas ar prieku palīdzēs Tev mājas darbos: Attitude tīrīšanas līdzeklis dažādām grīdām un virsmām, Attitude Little Ones koncentrētais tīrīšanas līdzeklis rotaļlietām un virsmām bez smaržas, Attitude tīrīšanas līdzeklis logiem un spoguļiem ar laima un lavandas ēteriskajām eļļām, Attitude universālais tīrīšanas līdzeklis ar citrusu smaržu, Attitude tīrīšanas līdzeklis vannas istabai ar citrusu smaržu un Attitude ikdienas tīrīšanas līdzeklis duškabīnēm ar ilang-ilang un mandarīna ēteriskajām eļļām.

Paldies, ka turi līdzekļus bērniem nepieejamā vietā!

19 vienības:

Sastāvdaļas:Koko glikozīds (mazāk nekā 5%), laurilglikozīds (mazāk nekā 5%), spirts (mazāk nekā 5%), ēteriskās eļļas (mazāk nekā 5%), ūdens (vairāk nekā 30%).
Apraksts:Kā Tev šķiet, cik daudz mūsu personīgais un it kā minimālais ieguldījums var līdzēt tik globālā problēmā kā siltumnīcas efekts? Ledāju kušanā, mežu izciršanā un naftas izsmelšanā, kas veicina stihiju plosīšanos, apdraud tūkstošiem dzīvnieku un augu sugu pastāvēšanu? Tajā, ka fosfāti veicina zilaļģu ziedēšanu, ka cilvēka radītie atkritumi dreifē okeānos? Ka planētas glābšana faktiski ir jautājums nevis par planētu, bet gan par mums pašiem – par mūsu pastāvēšanu? Daudz - ja izvēlies zaļākos tīrīšanas līdzekļus pasaulē – Attitude.Attitude ir CO2 neitrāli izstrādājumi – 100% pielāgoti cīņai pret globālo sasilšanu. Attitude ir maksimāli samazinājis savas darbības radīto izmešu daudzumu atmosfērā, un aktīvi atjauno mežu stādījumus un dabas ekosistēmas sadarbībā ar organizāciju ”Zemes diena”, lai kompensētu to, ko samazināt nav bijis iespējams.Attitude virsmju tīrīšanas līdzekļi:+ izgatavoti tikai no netoksiskām izejvielām no atjaunojamajiem resursiem;+ nesatur kancerogēnas vielas (uzskaitītas IARC kategorijās 1, 2A or 2B), enzīmus, naftas pārstrādes vielas, fosfātus, amonjaku, hloru, glikolēterus, optiskos balinātājus, sintētiskos aromatizētājus un krāsvielas;+ teicami un pilnībā bioloģiski noārdās;+ piemēroti septisko tvertņu sistēmām;+ vegāni;+ nav testēti uz dzīvniekiem.Tādejādi šo līdzekļu radītais siltumnīcas efekts ir vienāds ar…nulli. Tava izvēle liks mazāk ražot naftas/sintētisko sadzīves ķīmiju – jo Tu būsi samazinājis pieprasījumu pēc tās. Izvēlies savu ģimenes māju tīrīt ar kādu no neaizstājamajiem Attitude virsmju tīrīšanas līdzekļiem: Attitude tīrīšanas līdzekli dažādām grīdām un virsmām, Attitude Little Ones koncentrēto tīrīšanas līdzekli rotaļlietām un virsmām bez smaržas, Attitude tīrīšanas līdzekli logiem un spoguļiem ar laima un lavandas ēteriskajām eļļām, Attitude universālo tīrīšanas līdzekli ar citrusu smaržu, Attitude tīrīšanas līdzekli vannas istabai ar citrusu smaržu un Attitude ikdienas tīrīšanas līdzekli duškabīnēm ar ilang-ilang un mandarīna ēteriskajām eļļām.
Vegānisks: