ATTITUDE ECO-BABY MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS MAZUĻU DRĒBĒM BEZ SMARŽAS - 1310
  • ATTITUDE ECO-BABY MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS MAZUĻU DRĒBĒM BEZ SMARŽAS - 1310

  Attitude Eco-Baby mazgāšanas līdzeklis mazuļu drēbēm bez smaržas

  07000000252
  14,95 €

  Attitude Eco-Baby mazgāšanas līdzeklis mazuļu drēbēm nesatur smaržu, turklāt ir hipoalergēns. Tas ir ideāli piemērots gan zīdaiņu, mazuļu un bērnu drēbju mazgāšanai, gan arī daudzkārtlietojamo autiņbiksīšu mazgāšanai. Ar vienu šo līdzekli pietiek līdz pat 35 mazgāšanas reizēm. EcoLogo sertificēts. Piemērots septisko tvertņu sistēmām.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Ik dienu mazuļa drēbes tiek nosmērētas natkarīgi no viņa vecuma. Savukārt Tev ne tikai jārūpējas, lai tās atkal taptu tīras un mīkstas, bet arī jāizvēlas mazuļa maigajai un vēl tik ļoti plānajai ādai piemēroti, mazulim pilnīgi nekaitīgi veļas mazgājamie līdzekļi. Attitude Eco-Baby mazgāšanas līdzeklis mazuļu drēbēm nesatur smaržu, turklāt ir hipoalergēns. Tas ir ideāli piemērots gan zīdaiņu, mazuļu un bērnu drēbju mazgāšanai, gan arī daudzkārtlietojamo autiņbiksīšu mazgāšanai. Attitude Eco-Baby mazgāšanas līdzeklis mazuļu drēbēm ir 3 reizes koncentrētāks - pietiek līdz pat 35 mazgāšanas reizēm. Augsta efektivitāte. Izstrādāts mazgāšanai aukstā ūdenī, piemērots mazgāšanai 15 – 95°C ūdenī. EcoLogo sertificēts. Nesatur naftas pārstrādes vielas, fosfātus, optiskos balinātājus vai enzīmus. Piemērots septisko tvertņu sistēmām.

  Paldies, ka turi līdzekli bērniem nepieejamā vietā!

  Kā lietot?

  Ja mazgājamais drēbju daudzums ir liels, pievieno 1 vāciņu jeb 45 ml (līdz 3. atzīmei) līdzekļa uz pilnu veļas mašīnu; ja mazgājamais drēbju daudzums ir normāls, tad pievieno 1/2 vāciņu jeb 45 ml (līdz 2. atzīmei) uz vidēji vai daļēji piepildītu veļas mašīnu.

  Ja uz drēbēm ir traipi, tad nelielu daudzumu Attitude Eco-Baby mazgāšanas līdzekļa mazuļu drēbēm uzlej tieši uz tiem, paberzē un atstāj līdzekli iedarboties, pēc tam liec drēbes veļas mašīnā mazgāties. Vienmēr mazgā drēbes atbilstoši ražotāja norādijumiem. Dozē mazgājamos līdzekļus, kā norādīts.

  Padoms

  Mazulim patiks, ja drēbes būs ne tikai tīras, bet arī mīkstas! Pēc drēbju mazgāšanas ar Attitude Eco-Baby mazgāšanas līdzekli mazuļu drēbēm, mīkstini tās, lietojot Attitude Eco-Baby veļas mīkstinātāju mazuļu drēbēm.

  Paldies, ka turi līdzekļus bērniem nepieejamā vietā!

  197 vienības:

  Sastāvdaļas:Nātrija citrāts mazāk nekā 5 %, nātrija glikonāts mazāk nekā 5 %, ūdens vairāk nekā 30 %, nejonu virsmaktīvās vielas vairāk nekā 30 %.
  Apraksts:Kā Tev šķiet, cik daudz mūsu personīgais un it kā minimālais ieguldījums var līdzēt tik globālā problēmā kā siltumnīcas efekts? Ledāju kušanā, mežu izciršanā un naftas izsmelšanā, kas veicina stihiju plosīšanos, apdraud tūkstošiem dzīvnieku un augu sugu pastāvēšanu? Tajā, ka fosfāti veicina zilaļģu ziedēšanu, ka cilvēka radītie atkritumi dreifē okeānos? Ka planētas glābšana faktiski ir jautājums nevis par planētu, bet gan par mums pašiem – par mūsu pastāvēšanu? Daudz - ja izvēlies zaļākos tīrīšanas līdzekļus pasaulē – Attitude.Attitude ir CO2 neitrāli izstrādājumi – 100% pielāgoti cīņai pret globālo sasilšanu. Attitude ir maksimāli samazinājis savas darbības radīto izmešu daudzumu atmosfērā, un aktīvi atjauno mežu stādījumus un dabas ekosistēmas sadarbībā ar organizāciju "Zemes diena", lai kompensētu to, ko samazināt nebija iespējams.Attitude veļas mazgāšanas līdzekļi:+ izgatavoti tikai no netoksiskām izejvielām no atjaunojamajiem resursiem;+ nesatur kancerogēnas vielas (uzskaitītas IARC kategorijās 1, 2A or 2B), enzīmus, naftas pārstrādes vielas, fosfātus, amonjaku, hloru, glikolēterus, optiskos balinātājus, sintētiskos aromatizētājus un krāsvielas;+ teicami un pilnībā bioloģiski noārdās;+ piemēroti septisko tvertņu sistēmām;+ vegāni;+ nav testēti uz dzīvniekiem.Tādejādi šo līdzekļu radītais siltumnīcas efekts ir vienāds ar…nulli. Tava izvēle liks mazāk ražot naftas/sintētisko sadzīves ķīmiju – jo Tu būsi samazinājis pieprasījumu pēc tās. Izvēlies savu, savas ģimenes un mazuļa veļu mazgāt ar kādu no neaizstājamajiem Attitude veļas mazgāšanas līdzekļiem: Attitude Eco-Baby mazgāšanas līdzekli mazuļu drēbēm un Attitude Eco-Baby veļas mīkstinātāju mazuļu drēbēm; Attitude 2 in 1 veļas mazgāšanas līdzekli un veļas mīkstinātāju; Attitude mazgāšanas līdzekli veļai ar citrusu smaržu un Attitude veļas mīkstinātāju ar citrusu smaržu; Attitude mazgāšanas līdzekli veļai ar savvaļas ziedu smaržu un Attitude veļas mīkstinātāju ar savvaļas ziedu smaržu; Attitude izsmidzināmo traipu tīrītāju veļai.
  Vegānisks: